CloseŠvietimo įstatymo Nr. XI-1281 3, 5, 10, 11, 47 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-2535Reg. data:2018-09-14
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2018-09-14Projektas užregistruotas registre(XIIIP-2535)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Andrius Navickas, andrius.navickas@lrs.lt, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narys Jurgis Razma, jurgis.razma@lrs.lt, Seimo narys Edmundas Pupinis, Edmundas.Pupinis@lrs.lt, Seimo narys Algis Strelčiūnas, Algis.Strelciunas@lrs.lt, +370 (5) 239 6608, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629, Seimo narys Jaroslav Narkevič, Seimo narys Česlav Olševski, Ceslav.Olsevski@lrs.lt, Seimo narė Irina Rozova, Irina.Rozova@lrs.lt, +370 (5) 239 6665, Seimo narys Michal Mackevič, Michal.Mackevic@lrs.lt, +370 (5) 239 6613, Seimo narys Leonard Talmont, Leonard.Talmont@lrs.lt, +370 (5) 239 6755Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama