CloseSeimo rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo Lietuvoje“ projektas
Rūšis:Rezoliucijos projektasReg. Nr.:XIIIP-2564Reg. data:2018-09-20
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Priimtas teisės aktas
Chronologija
2018-09-20Projektas užregistruotas registre(XIIIP-2564)
2018-09-28Priimtas teisės aktas(XIII-1514)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narys Valius Ąžuolas, Valius.Azuolas@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Kestutis.Mazeika@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narė Vida Ačienė, Vida.Aciene@lrs.lt, Seimo narė Virginija Vingrienė, Virginija.Vingriene@lrs.lt, Seimo narė Rūta Miliūtė, Ruta.Miliute@lrs.lt, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Kirkilas, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Zbignev JedinskijDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama