CloseKrašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo Nr. VIII-723 2, 10, 21 ir 22 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-708Reg. data:2021-06-30
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Senas variantas (kai užregistruotas kitas variantas)
Chronologija
2021-06-30Projektas užregistruotas registre(XIVP-708)
2021-10-13Sukurtas naujas projekto variantas(XIVP-708)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Arvydas Pocius, arvydas.pocius@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Emanuelis Zingeris, emzing@lrs.lt, +370 (5) 239 6244, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, mindaugas.skritulskas@lrs.lt, Seimo narys Justinas Urbanavičius, justinas.urbanavicius@lrs.lt, Seimo narys Valdas Rakutis, valdas.rakutis@lrs.lt, Seimo narys Jonas Gudauskas, jonas.gudauskas@lrs.lt, Seimo narė Liuda Pociūnienė, liuda.pociuniene@lrs.lt, Seimo narys Andrius Kupčinskas, andrius.kupcinskas@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Kestutis.Masiulis@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narė Jurgita Sejonienė, jurgita.sejoniene@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, valdemaras.valkiunas@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321Derinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama