CloseGinklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 7, 13, 16 ir 28 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIIIP-4085Reg. data:2019-10-23
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2019-10-23Projektas užregistruotas registre(XIIIP-4085)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Jonas Jarutis, Jonas.Jarutis@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Varžgalys, Juozas.Varzgalys@lrs.lt, Seimo narys Andriejus Stančikas, Andriejus.Stancikas@lrs.lt, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Viktoras Rinkevičius, Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Bacvinka, Kestutis.Bacvinka@lrs.lt, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narys Vytautas Rastenis, Vytautas.Rastenis@lrs.lt, Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, Alfredas.Nauseda@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Petras Nevulis, Petras.Nevulis@lrs.lt, Seimo narys Rimantas Sinkevičius, Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6731, Seimo narys Juozas Imbrasas, Juozas.Imbrasas@lrs.lt, Seimo narys Artūras SkardžiusDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama