CloseSveikatos priežiūros įstaigų įstatymo Nr. I-1367 2 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-866Reg. data:2021-09-22
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2021-09-22Projektas užregistruotas registre(XIVP-866)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Antanas Matulas, Antanas.Matulas@lrs.lt, +370 (5) 239 6671, Seimo narė Ieva Pakarklytė, ieva.pakarklyte@lrs.lt, Seimo narė Irena Haase, irena.haase@lrs.lt, Seimo narys Audrius Petrošius, audrius.petrosius@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narė Vaida Giraitytė, user(user.lt.tais.ab53ff644ee3417bb93502aca2c99b73.vaida_giraityte-juskeviciene) not loaded, user(user.lt.tais.ab53ff644ee3417bb93502aca2c99b73.vaida_giraityte-juskeviciene) not loaded, Seimo narys Jonas Gudauskas, jonas.gudauskas@lrs.lt, Seimo narė Paulė Kuzmickienė, Paule.Kuzmickiene@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narė Orinta Leiputė, Orinta.Leipute@lrs.lt, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, dalia.asanaviciute@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Pocius, arvydas.pocius@lrs.lt, Seimo narys Linas Slušnys, linas.slusnys@lrs.lt, Seimo narė Jurgita Sejonienė, jurgita.sejoniene@lrs.lt, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, mindaugas.skritulskas@lrs.lt, Seimo narė Morgana Danielė, morgana.daniele@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
Dokumento struktūraClose
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama