CloseTeritorijos administracinių vienetų ir jų ribų įstatymo Nr. I-558 3 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas
Rūšis:Įstatymo projektasReg. Nr.:XIVP-429Reg. data:2021-04-21
Priimanti institucija:Lietuvos Respublikos Seimas
Būsena:Registruotas
Chronologija
2021-04-21Projektas užregistruotas registre(XIVP-429)
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, kestutis.vilkauskas@lrs.lt, Seimo narys Vidmantas Kanopa, vidmantas.kanopa@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Sabutis, eugenijus.sabutis@lrs.lt, Seimo narė Orinta Leiputė, Orinta.Leipute@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Tomas Bičiūnas, tomas.biciunas@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narys Arminas Lydeka, Arminas.Lydeka@lrs.ltDerinimas:
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Su projektu dirba:Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijaVarianto apibūdinimas: Kalba:Lietuvių
CloseSusijusi informacija
Teisės akto projekto tekstas
Spausdinti
Pasiūlymas teisės akto projektui
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
Siuntėjas
Siuntėjo adresas
Kontrolinis laukas
Dokumento pateikimas Seimui
???submitted.???
Siunčiama