ClosePilietybės įstatymo Nr. XI-1196 pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS
Rūšis:Lyginamasis variantasDokumento nr.:XIIIP-551Reg. data:2017-04-07
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narys Viktoras Pranckietis, Viktoras.Pranckietis@lrs.lt, Seimo narys Saulius Skvernelis, Saulius.Skvernelis@lrs.lt, Seimo narys Gabrielius Landsbergis, Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt, Seimo narys Ramūnas Karbauskis, Ramunas.Karbauskis@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Linas Balsys, Linas.Balsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6707, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narė Irena Šiaulienė, irsiau@lrs.lt, +370 (5) 239 6717, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Kirkutis, Seimo narys Virgilijus Poderys, Virgilijus.Poderys@lrs.lt, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt, Seimo narys Raimundas Martinėlis, Raimundas.Martinelis@lrs.lt, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Justas Džiugelis, Justas.Dziugelis@lrs.lt, Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Ausrine.Armonaite@lrs.lt, Seimo narys Gintaras Vaičekauskas, Gintaras.Vaicekauskas@lrs.lt, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Ingrida.Simonyte@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Kernagis, Vytautas.Kernagis@lrs.lt, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narys Edmundas Pupinis, Edmundas.Pupinis@lrs.lt, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Laurynas.Kasciunas@lrs.lt, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629, Seimo narys Arūnas Gelūnas, Arunas.Gelunas@lrs.lt, Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Radvile.Morkunaite@lrs.lt, Seimo narė Gintarė Skaistė, Gintare.Skaiste@lrs.lt, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narys Jurgis Razma, jurgis.razma@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narys Tadas Langaitis, Tadas.Langaitis@lrs.lt, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Algis Strelčiūnas, Algis.Strelciunas@lrs.lt, +370 (5) 239 6608, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narys Mykolas Majauskas, Mykolas.Majauskas@lrs.lt, Seimo narys Bronislovas Matelis, Bronislovas.Matelis@lrs.lt, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Antanas Matulas, Antanas.Matulas@lrs.lt, +370 (5) 239 6671, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Kestutis.Masiulis@lrs.lt, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, viktorija.cmilyte@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Glaveckas, Kestutis.Glaveckas@lrs.lt, +370 (5) 239 6637, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narė Vida Ačienė, Vida.Aciene@lrs.lt, Seimo narė Guoda Burokienė, Guoda.Burokiene@lrs.lt, Seimo narė Levutė Staniuvienė, Levute.Staniuviene@lrs.lt, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narys Petras Valiūnas, Petras.Valiunas@lrs.lt, Seimo narė Virginija Vingrienė, Virginija.Vingriene@lrs.lt, Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Seimo narė Aušra Papirtienė, Seimo narys Lauras Stacevičius, Lauras.Stacevicius@lrs.lt, Seimo narė Rūta Miliūtė, Ruta.Miliute@lrs.lt, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Mindaugas.Puidokas@lrs.lt, Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt, Seimo narys Audrys Šimas, Audrys.Simas@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Bacvinka, Kestutis.Bacvinka@lrs.lt, Seimo narys Juozas Rimkus, Seimo narys Eugenijus Jovaiša, Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt, Seimo narys Darius Kaminskas, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Rimantas Sinkevičius, Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6731, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narys Petras Čimbaras, Petras.Cimbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6957, Seimo narys Artūras Skardžius, Seimo narys Rokas Žilinskas, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narys Andrius Palionis, Andrius.Palionis@lrs.lt, +370 (5) 239 6612, Seimo narys Juozas Bernatonis, Juozas.Bernatonis@lrs.lt, +370 (5) 239 6328, Seimo narys Gediminas Kirkilas, gekirk@lrs.lt, +370 (5) 239 6609, Seimo narys Juozas Olekas, juozas.olekas@lrs.lt, +370 (5) 239 6677, Seimo narys Algirdas Sysas, alsysa@lrs.lt, +370 (5) 239 6702, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Mindaugas Bastys, Mindaugas.Bastys@lrs.lt, +370 (5) 239 6722, Seimo narys Algimantas Salamakinas, Algimantas.Salamakinas@lrs.lt, +370 (5) 239 6662, Seimo narys Antanas Vinkus, Antanas.Vinkus@lrs.lt, Seimo narys Stasys Jakeliūnas, Stasys.Jakeliunas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Varžgalys, Juozas.Varzgalys@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Bakas, Vytautas.Bakas@lrs.lt, Seimo narys Valerijus Simulik, Valerijus.Simulik@lrs.lt, +370 (5) 239 6687, Seimo narys Andriejus Stančikas, Andriejus.Stancikas@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kreivys, Dainius.Kreivys@lrs.lt, +370 (5) 239 6605, Seimo narys Arvydas Anušauskas, Arvydas.Anusauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6652, Seimo narys Linas Antanas Linkevičius, Linas.Linkevicius@lrs.lt, Seimo narys Aurelijus Veryga, Aurelijus.Veryga@lrs.lt, Seimo narys Bronius Markauskas, Bronius.Markauskas@lrs.lt, Seimo narė Monika Navickienė, Monika.Navickiene@lrs.lt, Seimo narys Juozas Baublys, Juozas.Baublys@lrs.lt, Seimo narė Aušra Maldeikienė, Ausra.Maldeikiene@lrs.lt, Seimo narys Rimas Andrikis, Rimas.Andrikis@lrs.lt, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Juozas Imbrasas, Juozas.Imbrasas@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6617, Seimo narė Vanda Kravčionok, Vanda.Kravcionok@lrs.lt, +370 (5) 239 6675, Seimo narys Michal Mackevič, Michal.Mackevic@lrs.lt, +370 (5) 239 6613, Seimo narys Leonard Talmont, Leonard.Talmont@lrs.lt, +370 (5) 239 6755, Seimo narys Česlav Olševski, Ceslav.Olsevski@lrs.lt, Seimo narys Naglis Puteikis, Naglis.Puteikis@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kestutis.Smirnovas@lrs.lt, Seimo narys Tomas Tomilinas, Tomas.Tomilinas@lrs.lt, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Stasys Šedbaras, Stasys.Sedbaras@lrs.lt, +370 (5) 239 6011, Seimo narė Rasa Juknevičienė, rasa.jukneviciene@lrs.lt, +370 (5) 239 6711, Seimo narė Irina Rozova, Irina.Rozova@lrs.lt, +370 (5) 239 6665Kalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama