CloseLietuvos Respublikos Seimo narių INTERPELIACIJA Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui
Rūšis:InterpeliacijaDokumento nr.:XIIP-4761Reg. data:2016-09-12
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narys Andrius Kubilius, ankubi@lrs.lt, +370 (5) 239 6658, Seimo narė Rasa Juknevičienė, rasa.jukneviciene@lrs.lt, +370 (5) 239 6711, Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6559, Seimo narys Liutauras Kazlavickas, Seimo narys Arvydas Anušauskas, Arvydas.Anusauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6652, Seimo narys Dainius Kreivys, Dainius.Kreivys@lrs.lt, +370 (5) 239 6605, Seimo narys Sergejus Jovaiša, Sergejus.Jovaisa@lrs.lt, +370 (5) 239 6694, Seimo narys Mantas Adomėnas, Mantas.Adomenas@lrs.lt, +370 (5) 239 6631, Seimo narys Audronius Ažubalis, Audronius.Azubalis@lrs.lt, +370 (5) 239 6321, Seimo narys Valentinas Stundys, Seimo narys Jurgis Razma, jurgis.razma@lrs.lt, Seimo narys Egidijus Vareikis, Egidijus.Vareikis@lrs.lt, Seimo narys Donatas Jankauskas, Seimo narys Algis Strelčiūnas, Algis.Strelciunas@lrs.lt, +370 (5) 239 6608, Seimo narys Paulius Saudargas, Paulius.Saudargas@lrs.lt, +370 (5) 239 6352, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640, Seimo narė Dalia Kuodytė, Seimo narys Gintaras Steponavičius, Gintaras.Steponavicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6020, Seimo narys Kazimieras Kuzminskas, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Agne.Bilotaite@lrs.lt, +370 (5) 239 6629, Seimo narys Pranas Žeimys, Seimo narys Kazys Starkevičius, Kazys.Starkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6401, Seimo narė Rima Baškienė, Rima.Baskiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6654, Seimo narys Povilas Urbšys, Povilas.Urbsys@lrs.lt, +370 (5) 239 6621, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Remigijus Ačas, Seimo narys Zbignev Jedinskij, Seimo narys Juzef Kvetkovskij, Seimo narys Naglis Puteikis, Naglis.Puteikis@lrs.lt, Seimo narė Irena Degutienė, irena.degutiene@lrs.lt, +370 (5) 239 6651, Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė, Seimo narys Rokas Žilinskas, Seimo narys Rimantas Jonas Dagys, rimantas.dagys@lrs.lt, +370 (5) 239 6688, Seimo narys Arvydas VidžiūnasKalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama