CloseAdministracinių nusižengimų kodekso papildymo 83(1) straipsniu ir 589 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS
Rūšis:Lyginamasis variantasDokumento nr.:XIVP-339Reg. data:2021-03-12
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narė Evelina Dobrovolska, evelina.dobrovolska@lrs.lt, Seimo narė Silva Lengvinienė, silva.lengviniene@lrs.lt, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, tomas.raskevicius@lrs.lt, Seimo narė Ieva Pakarklytė, ieva.pakarklyte@lrs.lt, Seimo narė Monika Ošmianskienė, monika.osmianskiene@lrs.lt, Seimo narė Morgana Danielė, morgana.daniele@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Paluckas, gintautas.paluckas@lrs.lt, Seimo narys Kasparas Adomaitis, kasparas.adomaitis@lrs.lt, Seimo narys Matas Maldeikis, matas.maldeikis@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Mitalas, vytautas.mitalas@lrs.lt, Seimo narys Artūras Žukauskas, arturas.zukauskas@lrs.lt, Seimo narys Marius Matijošaitis, marius.matijosaitis@lrs.lt, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.lt, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Dovile.Sakaliene@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Domas Griškevičius, domas.griskevicius@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Sysas, alsysa@lrs.lt, +370 (5) 239 6702Kalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama