CloseAIŠKINAMASIS RAŠTAS dėl Civilinio proceso kodekso 93 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto
Rūšis:Aiškinamasis raštasDokumento nr.:XIVP-1380Reg. data:2022-03-09
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Sabutis, eugenijus.sabutis@lrs.lt, Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, kestutis.vilkauskas@lrs.lt, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.lt, Seimo narys Vidmantas Kanopa, vidmantas.kanopa@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Liudas Jonaitis, Liudas.Jonaitis@lrs.ltKalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Originalus turinys su priedais ir el. parašais (ADOC-V1.0 formato el. dokumentas)
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama