CloseGyventojų pajamų mokesčio įstatymo IX-1007 20 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS
Rūšis:Lyginamasis variantasDokumento nr.:XIVP-1818Reg. data:2022-06-16
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narys Gintautas Paluckas, gintautas.paluckas@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Sysas, alsysa@lrs.lt, +370 (5) 239 6702, Seimo narė Rasa Budbergytė, Rasa.Budbergyte@lrs.lt, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Algirdas.Butkevicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6920, Seimo narys Algirdas Stončaitis, algirdas.stoncaitis@lrs.lt, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Arvydas.Nekrosius@lrs.lt, Seimo narys Zenonas Streikus, Zenonas.Streikus@lrs.lt, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt, +370 (5) 239 6563, Seimo narė Agnė Širinskienė, Agne.Sirinskiene@lrs.lt, Seimo narys Vytautas Gapšys, Vytautas.Gapsys@lrs.lt, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Valentinas.Bukauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6728, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Ausrine.Norkiene@lrs.lt, Seimo narys Linas Kukuraitis, linas.kukuraitis@lrs.lt, Seimo narys Jonas Pinskus, jonas.pinskus@lrs.lt, Seimo narys Deividas Labanavičius, deividas.labanavicius@lrs.lt, Seimo narys Artūras Skardžius, Arturas.Skardzius@lrs.lt, Seimo narys Valius Ąžuolas, Valius.Azuolas@lrs.lt, Seimo narys Dainius Kepenis, Dainius.Kepenis@lrs.lt, Seimo narys Zigmantas Balčytis, zigmantas.balcytis@lrs.lt, Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, ieva.kacinskaite@lrs.lt, Seimo narys Stasys Tumėnas, Stasys.Tumenas@lrs.lt, Seimo narys Robertas Šarknickas, Robertas.Sarknickas@lrs.lt, Seimo narys Gintautas Kindurys, Gintautas.Kindurys@lrs.lt, Seimo narė Asta Kubilienė, Asta.Kubiliene@lrs.lt, (5) 2396737, Seimo narys Dainius Gaižauskas, Dainius.Gaizauskas@lrs.lt, Seimo narys Juozas Varžgalys, Juozas.Varzgalys@lrs.lt, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė, Rimante.Salaseviciute@lrs.lt, +370 (5) 239 6656, Seimo narė Ligita Girskienė, ligita.girskiene@lrs.lt, Seimo narė Laima Nagienė, laima.nagiene@lrs.lt, Seimo narė Laima Mogenienė, laima.mogeniene@lrs.lt, (5) 2396019, Seimo narė Rita Tamašunienė, Rita.Tamasuniene@lrs.lt, +370 (5) 239 6706, Seimo narys Česlav Olševski, Ceslav.Olsevski@lrs.lt, Seimo narys Vidmantas Kanopa, vidmantas.kanopa@lrs.lt, Seimo narys Petras Gražulis, Petras.Grazulis@lrs.lt, +370 (5) 239 6638, Seimo narys Antanas Vinkus, Antanas.Vinkus@lrs.lt, Seimo narė Orinta Leiputė, Orinta.Leipute@lrs.lt, Seimo narys Tomas Bičiūnas, tomas.biciunas@lrs.lt, Seimo narys Liudas Jonaitis, Liudas.Jonaitis@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Sabutis, eugenijus.sabutis@lrs.lt, Seimo narys Julius Sabatauskas, Julius.Sabatauskas@lrs.lt, +370 (5) 239 6697, Seimo narys Linas Jonauskas, linas.jonauskas@lrs.ltKalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama