CloseMiškų įstatymo Nr. I-671 7 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS
Rūšis:Lyginamasis variantasDokumento nr.:XIIIP-192Reg. data:2016-12-08
Institucija: Lietuvos Respublikos SeimasBūsena:Parengtas
Eurovoc terminai: Nėra
Parengė: Seimo narys Simonas Gentvilas, Simonas.Gentvilas@lrs.lt, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt, +370 (5) 239 6311, Seimo narys Ričardas Juška, Ricardas.Juska@lrs.lt, Seimo narys Gintaras Steponavičius, Gintaras.Steponavicius@lrs.lt, +370 (5) 239 6020, Seimo narys Virgilijus Alekna, Virgilijus.Alekna@lrs.lt, Seimo narys Jonas Varkalys, Jonas.Varkalys@lrs.lt, Seimo narys Algimantas Dumbrava, Algimantas.Dumbrava@lrs.lt, 2396713, Seimo narys Vitalijus Gailius, Vitalijus.Gailius@lrs.lt, +370 (5) 239 6640Kalba:Lietuvių
Ryšys su ES teisės aktais:Nėra
Dokumento struktūraClose
    CloseSusijusi informacija
    Dokumento tekstas
    Spausdinti
    Komentaras dokumentui
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.emptyMessage???
    ???upload.NONE.UNSPECIFIED.header???
    Siuntėjas
    Siuntėjo adresas
    Kontrolinis laukas
    Dokumento pateikimas Seimui
    ???submitted.???
    Siunčiama